Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet Puław przyjęty. Radny Grobel krytycznie o kreatywności prezydenta Maja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2018 r. o 13:47 Powrót do artykułu
Ale dobrze ktoś napisal!!! :  cyt. "Maj to wielkie rozczarowanie".... . Póki co widać w  UM, dalej te same kliki i Groblowe klakierki..... Trochę z opóźnieniem przekonają się mieszkańcy... Na razie robi lans na Groblowym zarządzaniu i inwestycjach, bo nawet kase na skatepark czy ta nowa ulice która wstawił do budżetu to pozyskał Grobel i NIC I NIKT TEGO NIE ZMIENI!
 Jesteś pewien? To zapytaj się w Urzędzie Marszałkowskim kto pozyskał te pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejmowanie tematu stażu pracy jest dużą manipulacją. W ustawach dotyczących urzędów prowadzenie własnej działalności jest okresem niewliczanym do stażu. Jest to duża niesprawiedliwość, znana zapewne tak doświadczonym urzędnikom jak ekipa radnego Grobla a wynoszenie tego na forum rady jest conajmniej nietaktowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy Maj te swoją działalność gospodarczą zarejestrował? Przypadkiem nie 2 czy 3 lata temu? :) No to się naprowadzil...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za głos na Pawła Maja. Na nagrodę należy jeszcze poczekać, jednak niechybnie nadejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za głos na Pawła Maja. Na nagrodę należy jeszcze poczekać, jednak niechybnie nadejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oficjalna działalność gospodarcza Maja trwała od 01.10.2017 do 21.11.2018. Szału ni ma. Jeden rok. Jeden miesiąc i trzy tygodnie dokładnie mówiąc bo mnie znowu sądem będą straszyć jak się o dzień pomylę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oficjalna działalność gospodarcza Maja trwała od 01.10.2017 do 21.11.2018. Szału ni ma. Jeden rok. Jeden miesiąc i trzy tygodnie dokładnie mówiąc bo mnie znowu sądem będą straszyć jak się o dzień pomylę.
Wcześniej jakiś staż w Kazimierskim Parku Krajobrazowym. Chyba też roczny. Bogate doświadczenie, nie ma co. Widocznie na Puławy wystarczające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dobrze ktoś napisal!!! :  cyt. "Maj to wielkie rozczarowanie".... . Póki co widać w  UM, dalej te same kliki i Groblowe klakierki..... Trochę z opóźnieniem przekonają się mieszkańcy... Na razie robi lans na Groblowym zarządzaniu i inwestycjach, bo nawet kase na skatepark czy ta nowa ulice która wstawił do budżetu to pozyskał Grobel i NIC I NIKT TEGO NIE ZMIENI!  Jesteś pewien? To zapytaj się w Urzędzie Marszałkowskim kto pozyskał te pieniądze?  To znaczy kto niby pozyskał??????? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zobaczcie jak Grobla ściska z żalu, że przegrał . Na każdym kroku rzuca Majowi kłody pod nogi. Co by Maj nie zrobił, co by nie powiedział - to według Grobla wszystko źle.  Jak Wójcikowa chciała likwidować SP 3, TO BYŁO DOBRZE, ale teraz nagle to Wielka wojna o salę gimnastyczną. ... żenada 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj to porażka A nie rozczarowanie narazie jedzie na Kasie z poprzednich rządów A niewypracowal własnych obiecanki jak widać H... . Strzelił  Dostał możliwość formowania budzzetu  I nie 2 tygodnie tylko mnustwo czasu bo startując w wyborach już powinien to mieć opracowane 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groblowi wciąż myli się zakonczona juz dawno kampania wyborcza z pracą radnego. Skończ pan już tą nawalanke i albo weź się pan do roboty dla Puław albo oddaj młodszym swój mandat radnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groblowi wciąż myli się zakonczona juz dawno kampania wyborcza z pracą radnego. Skończ pan już tą nawalanke i albo weź się pan do roboty dla Puław albo oddaj młodszym swój mandat radnego!
 Odezwał się majowo-pisowski kret 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydupca Maja i jego radnych  pisiory tak jak pulawskie azoty i taki będzie finał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę was słuchać tym bardziej że nie widać was na sesji zwolennicy obu panów.... Polityka polityka ale widać kto się zachowuje jak gbur i widać kto nie ma klasy i nie może się pogodzić i odejść w spokoju naprawdę świat bez Grobla się nie zawali...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę was słuchać tym bardziej że nie widać was na sesji zwolennicy obu panów.... Polityka polityka ale widać kto się zachowuje jak gbur i widać kto nie ma klasy i nie może się pogodzić i odejść w spokoju naprawdę świat bez Grobla się nie zawali...  
 Masz rację świat bez grobla się nie zawali 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z cyganami ja się pytam? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oficjalna działalność gospodarcza Maja trwała od 01.10.2017 do 21.11.2018. Szału ni ma. Jeden rok. Jeden miesiąc i trzy tygodnie dokładnie mówiąc bo mnie znowu sądem będą straszyć jak się o dzień pomylę.
Wcześniej jakiś staż w Kazimierskim Parku Krajobrazowym. Chyba też roczny. Bogate doświadczenie, nie ma co. Widocznie na Puławy wystarczające.
 Ja nie miałam nawet firmy. Przez 15 lat pracowałam na umowy zlecenia. Ciężka praca. Czy w związku z tym ze nie umowy zlecenia nie wliczają mi się do stażu pracy,  jakiś bandyta manipulant może publicznie wmawiać ludziom ze utrzymywał mnie MOPS, ze nie pracowałam, kradłam albo ze jestem kimś gorszym? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Maj to rozczarowanie.
 Absolutnie! Prezydent Maj jest świetny, w KAŻDYM CALU! TAK TRZYMAJ PANIE PREZYDENCIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Maj to rozczarowanie.
 Absolutnie! Prezydent Maj jest świetny, w KAŻDYM CALU! TAK TRZYMAJ PANIE PREZYDENCIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę mocne oraz niemal jednogłośne niezadowolenie mieszkańców Puław z p.Grobla. On teraz przez kilka lat będzie tak przeszkadzał? Nawet Ci którzy go do tej pory popierali teraz są zirytowani jego zachowaniem. Czy orientuje się ktoś czy istnieje możliwość wywalenia Grobla z rady? Jakieś referendum czy coś? Może powinniśmy zadziałać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...